Bielsko-Biała, Centrum
- Mieszkanie do wynajęcia

2 pokoje 2 piętro 38,19 m2 60,23 zł/m2

2 300 zł

nowa oferta
Józef Kufel

właściciel biura

Opis nieruchomości

Mieszkanie dostępne od zaraz !!!
Dla max. 2 osób., bez zwierząt

W cenie najmu - miejsce postojowe w garażu!!

NA WYNAJEM ATRAKCYJNY 2 - POKOJOWY APARTAMENT  UL. MICKIEWICZA W BIELSKU-BIAŁEJ

„Apartamenty Mickiewicza” to kameralny wolnostojący budynek mieszkalny,  położony w zabytkowym centrum Bielska-Białej, w pobliżu najbardziej  reprezentacyjnych  ulic miasta.

Doskonale skomunikowana lokalizacja w zabytkowej części miasta przy „ślepej ulicy” w sąsiedztwie „deptaka” zapewnia szybką komunikację pieszą, rowerową i samochodową. To wyjątkowe miejsce do zamieszkania jest propozycją dla tych, którzy kochają miejski styl życia. W bliskiej odległości  znajdują się restauracje, hotele (Hotel Prezydent), kawiarnie, centrum handlowe – CH Sfera, parki (Park Słowackiego), BCK z salą koncertową, poczta oraz szkoły i przedszkola, dworzec oraz liczne przystanki autobusowe znajdują się jedynie kilkadziesiąt metrów od inwestycji.

W budynku zaprojektowano eleganckie części wspólne wykończone m.in. gresem, elementami fornirowanymi i szklanymi. Obiekt został wyposażony w nowoczesną cichobieżną windę.

2-pokojowy w pełni umeblowany i wyposażony apartament  znajduje się na 2 piętrze,  posiada przestronny balkon oraz wydzieloną część sypialnianą.   Wystawa okien skierowana w kierunku północnym. 
Media: woda, kanalizacja, energia, ogrzewanie Therma - podłogowe; dodatkowo grzejnik elektryczny w łazience, antena TV SAT,.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ (pow. 38 mkw.)